Dom

Shanghai Junrong Industrial Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Shanghai Junrong Industrial Co., Ltd.koncentruje się na produkcji toreb z tworzyw sztucznych od ponad 11 lat.Naszymi głównymi produktami są torby plastikowe PE (w tym torba do pakowania owoców, torba do pakowania żywności, torba na zakupy, worek na śmieci, torba na T-shirt, torba na rolkę itp.).Nasze produkty zorientowane na eksport, głównie eksportowane do Japonii, Nowej Zelandii, Jamajki, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Nasza firma posiada certyfikat BRC oraz certyfikat ISO9001.Jesteśmy również nagradzani jako Przedsiębiorstwo Obserwacji Umowy i Wyceny Kredytu, Podatnik Klasy A oraz Przedsiębiorstwo Certyfikowane AEO.Firma wyposażona jest w inżynierskie centrum badawcze, angażuje się w rozwój i promocję nowych produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, pod koniec 2016 roku przenieśliśmy się do nowej lokalizacji o łącznej powierzchni 26680 metrów kwadratowych.W pierwszej fazie są dwa niezależne warsztaty.Nowa lokalizacja z wygodnymi środkami transportu, w sąsiedztwie Jiangmen Avenue i Expressway, zajmuje około pół godziny jazdy do portu Jiangmen.Aby poprawić wydajność produkcji, zakupiliśmy najnowsze, zaawansowane, szybkie maszyny do wytłaczania i konwersji, które pozwalają na osiągnięcie najwyższych w branży poziomów wydajności per capita.60% naszych pracowników posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych, co zapewnia nie tylko naszą wydajność, ale także skuteczną kontrolę jakości naszych produktów.

Posiadamy kompletny i naukowy system zarządzania jakością.Nasza uczciwość, siła i jakość produktów zyskały uznanie klientów.Witajcie przyjaciele z różnych środowisk przyjeżdżają tutaj w celu odwiedzenia, udzielenia wskazówek i negocjacji biznesowych.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza firma powstała w 2009 roku. Od 2009 do 2012 roku spędziliśmy łącznie 3 lata na opracowywaniu folii PE, folii HDPE, folii LDPE i ich produktów. Lipiec 2013 r. Oficjalnie rozpoczęto sprzedaż.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

marki : Junrong

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 100000000-500000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%